Zarfund Upgrade Portfel Bitcoin 4coins Aktywacja Konta Tutorial PL

Kolejny tutorial z cyklu ZarFund – Jak Zacząć

Jak założyć portfel bitcoin (i jaki portfel wybrać), jak kupić bitcoiny i dokonać pierwszej wpłaty – dotacji, która aktywuje nasze konto w ZarFund, abyśmy mogli zacząć zarabianie

Link do portfela bitcoin 4coins.pl
rejestracja.4coins.pl

Link do rejestracji w Grupie ZarFund Polska oraz video prezentację biznesu znajdziesz tutaj.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania pisz do nas śmiało. Jesteśmy otwarci na współpracę z Tobą i dążymy do sukcesu wszystkich członków naszej grupy.

Tagi , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Zarfund Upgrade Portfel Bitcoin 4coins Aktywacja Konta Tutorial PL

 1. KRZYSZTOF BYLIŃSKI mówi:

  CZEMU NA PORTFEL BITCOIN.PL NIE MOGĘ WPŁACIĆ TYCH 8 ZŁOTYCH PLN.PORTFEL TEN WYMAGA WPŁATY 15 ZŁOTYCH. I CO MAM UCZYNIĆ JEŚLI MAM KONTO BANKOWE W BANKU ZACHODNIM WBK W PŁOCKU . WIĘC SIĘ WAS ZAPYTUJĘ JAK MAM ZROBIĆ TEN PRZELEW NA WASZE KONTO . PROSZĘ O PODANIE MI WASZEGO PEŁNEGO ADRESU I NUMERU KONTA WASZEGO BANKU. PODAJĘ MÓJ MEIL I OCZEKUJĘ OD WAS ODPOWIEDZI NA PODANY MÓJ MEIL,O TO MÓJ ADRES MEILOWY DO MNIE ,, ,,.SERDECZNIEWAS POZDRAWIAM KRZYSZTOF.

  Odpowiedz
  • zarfund-polska.com.pl mówi:

   Krzysztofie, już wyjaśniam. W programie nie wpłacamy złotówek, lecz bitcoiny. Dlatego musisz sobie po prostu kupić BTC. W programie wysyłamy i otrzymujemy dotację wyłącznie w bitcoinach na swój portfel BTC, a nie na konto bankowe. Co więcej, gdy aktywujesz swoje konto, robisz wpłatę nie do nas, lecz do innego użytkownika, który działa w programie. Osobę tą system wskaże Ci automatycznie. Tak to właśnie działa. I tak samo, potem system będzie wskazywać Ciebie, jako osobę, której należy wysłać dotację. I inne osoby będą wysyłać Tobie. Wracając natomiast do zakupu bitcoinów, na naszym kanale YouTube znajdziesz dokładne instrukcje video.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *