ZarFund Prezentacja Zarabianie W Bitcoin

Jak działa ZarFund? Zobacz na czym polega crowdfunding oraz ile można zarobić?

Crowdfunding to przekazywanie wzajemnych dotacji. W ZarFund możesz zbierać dotacje na swój dowolny cel jako osoba prywatna. W zamian za niewielką pomoc w rozpowszechnianiu tej formy finansowania możesz otrzymywać dotacje od osób z całego świata.

UWAGA: Teraz kwota wejścia została obniżona i cała inwestycja wynosi aktualnie tylko 0.002 BTC. Tutaj znajdziesz pełną AKTUALNĄ prezentację biznesu (znajdziesz tu również unikalny link do rejestracji w Grupie ZarFund Polska)

Jak zarabiać na BTC i pomnażać swoje bitcoiny oraz zdobyć kapitał na inwestycje

Instrukcja krok po kroku dla początkujących:

Jak poprawnie zarejestrować konto w Grupie ZarFund Polska

 

Zobacz jak będzie wyglądać Twoja strona do pozyskiwania poleconych, którą otrzymasz od nas za darmo

Strona Promująca ZarFund dla Członków Grupy ZarFund Polska

 

ZarFund nie jest magiczną różdżką, która uczyni z nas milionerów w ciągu jednej nocy. Jest jednak najprawdopodobniej najprostszym i najtańszym sposobem na wysokie zarobki przez Internet.

 

Jeśli lubisz nierealne obietnice o szybkim bogactwie bez wysiłku i inwestycji, to ZarFund nie jest miejscem dla Ciebie. Tutaj budujemy systematyczne dochody w sposób racjonalny, a przede wszystkim skuteczny. Jednak ogromna dynamika, jaką tu obserwujemy zaskoczyła wszystkich i wskazuje na to, że każdy ma szansę na osiągnięcie konkretnych dochodów nawet w czasie krótszym niż 2 miesiące. Wszystko dzięki bitcoinowi oraz bardzo prostej zasadzie działania projektu ZarFund.

W poprzednim artykule pisaliśmy na temat wiarygodności projektu ZafFund. Jego genialna prostota przyprawia wiele osób o niedowierzanie, ale… trwa to tylko do chwili pierwszych konkretnych dochodów, czyli …zwykle krótko. Dziś przedstawiamy dokładnie na czym to wszystko polega, omawiamy gotowy biznes plan oraz mamy również do zaproponowania gotowy system i narzędzia dla Ciebie, abyś Ty również mógł lub mogła skorzystać z tej szansy i rozpocząć budowanie źródła dochodów w oparciu o sprawdzony system działania przemyślany przez liderów najsilniejszej grupy ZarFund w Polsce.

ZarFund jest społecznością crowdfoundingową, do której może dołączyć każdy. W pierwszym miesiącu działania projektu było już ponad 40 tysięcy aktywnych uczestników. Dziś już mamy ponad 100 tysięcy osób. Wspólnie zarabiamy pieniądze, wzajemnie się wspieramy i mamy piekielnie skuteczny system, aby każdy z nas zbudował sobie tutaj solidny dodatkowy dochód, a w perspektywie czasu każdy ma szansę na naprawdę potężne pieniądze rzędu 100 tysięcy złotych i więcej. I zaraz dowiesz się w jaki sposób możesz to osiągnąć.

 

Bitcoin

Podstawową informacją jest fakt, że w projekcie ZarFund nie posługujemy się złotówkami, ani dolarami, lecz Bitcoinami. Wszystkie dotacje przekazujemy i otrzymujemy w walucie BTC.
Jest to oczywiście ogromna zaleta, gdyż:

– dzięki temu przelewy na całym świecie docierają bardzo szybko (kilka minut),

– oszczędzamy masę pieniędzy na prowizjach, gdyż nie ma pośredników w postaci banków, ani procesorów płatniczych, które pobierają wysokie prowizje. Pieniądze przesyłane są bezpośrednio z portfela BTC jednego użytkownika na portfel BTC drugiego użytkownika, a prowizja za przelew to zaledwie kilka centów.

– transakcje w bitcoinach charakteryzują się wysokim poziomem anonimowości, dzięki czemu w zasadzie nikt nie jest w stanie wyśledzić ile naprawdę zarobiliśmy pieniędzy.

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś lub nie miałaś kontaktu z bitcoinem i obawiasz się tego, że nie umiesz posługiwać się tą kryptowalutą, mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość, gdyż w rzeczywistości jest to łatwiejsze niż obsługa konta bankowego. Wystarczy założyć sobie portfel BTC (dokładna instrukcja w osobnym artykule), podobnie jak zakłada się skrzynkę na Gmailu i już możemy robić przelewy w bitcoinach.

Druga ważna informacja to fakt, że bitcoin jest coraz popularniejszy, funkcjonuje już w bardzo wielu krajach jako normalny środek płatniczy, czyli jak zwykły pieniądz. Również w Internecie coraz więcej programów opiera się na BTC, głównie z powodu jego wyżej wymienionych zalet. Dlatego jeśli chcesz zarabiać w Internecie, po prostu musisz nauczyć się posługiwać tą kryptowalutą.

W chwili pisania tego tekstu 1 BTC kosztuje około 2600 zł.

 

Matryca ZarFund

W matrycy ZarFund każdy startuje dokładnie w ten sam sposób.

1. Zakładamy konto. Rejestracja i posiadanie konta jest całkowicie darmowe (dokładna instrukcja).

2. Przekazujemy darowiznę w wysokości 0,03 BTC (równowartość ok. 80zł) wskazanej osobie (gdy zalogujesz się do swojego konta, system automatycznie wskaże Ci osobę, której masz przekazać pieniądze – potem zupełnie tak samo system wskaże Ciebie następnym uczestnikom, którzy darowizny będą wysyłać Tobie). Ważne: darowiznę 0,03 BTC musimy przekazać w ciągu 24 godzin od chwili założenia konta. W przeciwnym wypadku konto zostanie usunięte po upływie 24 godzin.

3. Ostatni krok to rozpoczęcie wypełniania swojej matrycy. W ZarFund zaleca się, by każdy zaprosił do programu 2 osoby. To w zupełności wystarczy, żeby zacząć zarabiać pieniądze w stosunkowo krótkim czasie. Jednak zarabiają tutaj również te osoby, które nie zaprosiły nikogo, ponieważ tak działa zasada wypełniania matrycy – wyjaśniamy poniżej.

Na temat zapraszania i skutecznego pozyskiwania ludzi do tego biznesu poświęcimy cały osobny materiał, ponieważ mamy na to sprawdzone sposoby i uczymy ludzi z naszego zespołu jak to robić. Dlatego jest to proste dla każdego w naszej grupie. Jeśli więc chcesz skorzystać na szybkim rozwoju naszej grupy i zarabiać na popularności naszego serwisu, który przyciąga wiele kolejnych i kolejnych osób do naszego zespołu to załóż konto teraz z naszego linku, a część naszych poleconych może znaleźć się pod Tobą w strukturze ZarFund.

Zaleca się zaproszenie do projektu 2 osoby, jak na ilustracji poniżej. Złota postać na samej górze to Ty. Zaprosiłeś tylko 2 osoby (fioletowe). Ciebie już w zasadzie nic więcej nie interesuje, ponieważ resztę zrobią inni. Każdy zaprasza po 2 osoby, więc każda z fioletowych postaci zaprosi po 2 osoby zielone. Następnie każdy zielony zaprosi po 2 kolejne osoby, więc w poziomie pod zielonymi będziesz mieć już 8 osób i tak dalej.

W ten sposób rozpoczyna się to proces, którego potem już nie da się zatrzymać, ponieważ każda osoba chce zarabiać pieniądze, więc robi to samo. A im więcej osób jest w matrycy pod Tobą, tym więcej darowizn otrzymujesz i Twoje dochody rosną (od każdej fioletowej osoby otrzymujesz po 0.03 BTC, czyli po ok. 80zł, a od każdej zielonej osoby otrzymujesz po 0.05 BTC, czyli po ok. 125zł – łącznie około 660zł). Dokładne dochody omówimy w dalszej części artykułu. Na razie jednak skoncentrujmy się na tym jak zacząć.

zarfund prezentacja

 

 

A co jeśli nie chcemy zapraszać nikogo?

Aby zrozumieć jak może zadziałać mechanizm matrycy ZarFund w przypadku, gdy nie zaprosisz nikogo, przeczytaj uważnie poniższy przykład.

W matrycy ZarFund każdy jest przez kogoś zaproszony. Aby zarejestrować swoje konto musimy mieć link referencyjny od osoby, która nas zaprasza. Tym samym zakładając konto z linku danej osoby zajmujemy miejsce w matrycy w jej zespole. Zawsze są jakieś osoby, które znajdują się w organizacji nad nami. Jeśli część z nich zaprasza więcej niż po 2 osoby (a w rzeczywistości zawsze tak jest), to osoby te zajmują pierwsze wolne miejsce w matrycy.

Zatem przyjrzyjmy się poniższej ilustracji. Postać złota zaprosiła postać czarną. Następnie postać czarna zaprosiła dwie osoby szare. Następnie postać złota zaprosiła Ciebie (tutaj Ty jesteś postacią fioletową). Ty nie zaprosiłeś nikogo, ale potem postać złota zaprosiła jeszcze dwie osoby zielone, które zajęły miejsce pod Tobą. I tym samym Ty otrzymujesz dotacje od osób zielonych, a następnie od osób zaproszonych przez osoby zielone.

Dzieje się tak dlatego, że każdy z nas w matrycy może mieć tylko 2 osoby w pierwszym poziomie pod sobą. Następnie tylko 4 osoby w drugim poziomie, 8 osób w trzecim poziomie i tak dalej, aż do 6 poziomu.

W poniższym przykładzie osoba złota zaprosiła łącznie 4 osoby (w tym Ciebie). Osoba czarna znajduje się po lewej stronie, ponieważ zarejestrowała się wcześniej niż Ty. Każda nowa osoba zawsze zajmuje pierwsze wolne miejsce od lewej strony. Zarejestrowałeś się po osobie czarnej, więc jesteś w tym przykładzie po stronie prawej. Gdyby w tym przypadku osoba czarna nie zaprosiła nikogo, to ostatnie 2 osoby zaproszone przez osobę złotą znalazłyby się pod osobą czarną (na ilustracji osoby szare). A jeśli osoba złota zaprosiłaby osobę piątą i szóstą, wówczas zajęłyby one kolejne wolne miejsca od lewej, czyli już pod Tobą (zielone).

Natomiast Ty gdybyś teraz zaprosił dwie osoby to znalazłyby się pod osobą zieloną po lewej stronie, czyli w już w Twoim drugim poziomie, ponieważ poziom pierwszy masz już wypełniony. I tak dalej.

 

 

W ten sposób kolejne poziomy matrycy pod nami budują się nie tylko skutecznie i sprawnie, ale również dają szansę na zarobek tym osobom, które boją się zapraszać innych. Pamiętajmy jednak, że Ci, którzy nikogo nie zapraszają będą musieli poczekać na zyski zwykle trochę dłużej. Natomiast im szybciej się zarejestrujesz, tym krócej będziesz czekać na zyski.

Rozumiesz już jak tworzymy społeczność crowdfoundingową w matrycy ZarFund. Z pewnością przyznasz, że jest to genialnie prosty biznes. Teraz przyjrzyjmy się więc jakich konkretnie zysków możemy się tutaj spodziewać.

 

Zarobki w ZarFund

Jak już wspomnieliśmy, zawsze są jakieś osoby nad Tobą, tak jak Ty będziesz niedługo nad innymi osobami. Dotacje przechodzą pomiędzy wszystkimi poziomami w organizacji, dlatego każdy zarabia pieniądze. System obejmuje przekazywanie dotacji do 6 poziomów wzwyż, tak jak zaraz zobaczysz na ilustracjach.

Na początku rejestrujesz swoje konto w ZarFund i przekazujesz dotację 0.03 BTC osobie, która znajduje się zaraz nad Tobą w organizacji. Najczęściej jest tak, że jest to osoba, która Cię zaprosiła, ale może się jednak zdarzyć, że zaprosi Cię osoba, która ma już wypełniony 1 poziom pod sobą (poziom 2 upline) i wtedy znajdziesz się w jej drugim poziomie. W takim przypadku dotację również przekazujesz osobie bezpośrednio nad Tobą (poziom 1 upline). Dokładnie osobę tą wskaże Ci system, gdy zalogujesz się do swojego konta w ZarFund.

Gdy już przekazałeś dotację, Twoje konto jest aktywne i możesz otrzymywać dotacje od 2 osób z Twojego pierwszego poziomu. I teraz już zaczyna się zarabianie. Otrzymujesz 0.03 BTC od 2 osób, czyli łącznie 0.06 BTC.

 

Z tych pieniędzy możesz już sfinansować aktywację poziomu 2, aby zarabiać więcej.

 

Aby aktywować poziom 2 drugi wystarczy wysłać kwotę 0.05 BTC osobie z poziomu 2 upline (tą osobę dokładnie wskaże Ci system). Gdy to zrobisz możesz otrzymywać po 0.05 BTC miesięcznie od 4 osób.

 

Z pierwszych dwóch dotacji, które otrzymasz z drugiego poziomu, od razu aktywujemy poziom 3.

 

Aby dokonać aktywacji swojego 3 poziomu należy przekazać dotację 0.1 BTC osobie z poziomu 3 upline. Dzięki temu teraz będziemy otrzymywać dodatkowo po 0.1 BTC od 8 osób z naszego poziomu 3. Łącznie więc zarabiasz już 0.8 BTC miesięcznie, czyli około 2000 zł w zależności od bieżącego kursu bitcoina.

 

Zatem gdy w Twojej matrycy wypełni się cały 3 poziom, wówczas 8 osób z Twojego 3 poziomu będzie przekazywać Ci po 0.1 BTC co miesiąc. Po otrzymaniu pierwszych dwóch dotacji po 0.1 bitcoina z 3 poziomu, najlepsze co możemy zrobić, to od razu dokonać aktywacji swojego poziomu 4 i w ten sposób krok po kroku zwiększać swoje dochody.

Aby aktywować poziom 4 należy przekazać dotację w wysokości 0.2 BTC osobie z poziomu 4 upline nad Tobą.

 

 

 

Jak widzisz, w ZarFund inwestujesz tylko raz kwotę 0.03 BTC (na samym początku), czyli ok. 18 dolarów. Następne aktywacje robisz już wyłącznie z zarobionych w tym systemie pieniędzy. A co więcej, po każdej aktywacji zostaje Ci jeszcze w kieszeni czysty zysk (po każdym poziomie coraz wyższy).

Zarobiłeś więc 0.8 BTC z poziomu 3. Dokonałeś aktywacji przesyłając kwotę 0.2 BTC do poziomu 4 upline. W kieszeni pozostało Ci 0.6 BTC, czyli ok. 1500 zł. Jednak teraz masz już aktywny 4 poziom, więc otrzymujesz po 0.2 BTC od 16 osób!!!

 

Aktywny 4 poziom oznacza, że teraz zaczynasz otrzymywać po 0.2 BTC od 16 osób z Twojego 4 poziomu. Zatem Twój łączny dochód z 4 poziomu matrycy ZarFund wyniesie 3.2 BTC. W chwili pisania tego tekstu 1 bitcoin kosztuje ponad 2500 złotych, więc otrzymasz bitcoiny o wartości ok. 8000 zł.

Część tych pieniędzy jak najszybciej wykorzystaj do aktywacji swojego 5 poziomu. Awansuj do otrzymywania jeszcze wyższych kwot. Aby uruchomić dotacje z 5 poziomu swojej matrycy wystarczy przekazać dotację w wysokości 1 BTC do wskazanej osoby z poziomu 5 upline nad Tobą. Zatem pierwsze 5 przelewów z poziomu 4 wystarczy, by sfinansować tą operację.

Podsumowując, z poziomu 4 zarobiłeś 3.2 BTC. Pięć pierwszych dotacji (każda po 0.2 BTC), które otrzymałeś wystarczy żeby już aktywować poziom 5. Zatem z poziomu 4 zarabiasz na czysto 2.2 BTC, czyli po dzisiejszym kursie jest to ok. 5500 zł.

Dlatego najkorzystniejsze dla Ciebie jest to, by jak najszybciej teraz aktywować poziom 5 i zacząć pobierać zyski z tego poziomu, ponieważ są to coraz wyższe kwoty.

 

W 5 poziomie Twojej matrycy będzie 32 osoby. Gdy aktywujesz ten poziom, będziesz otrzymywać dotację po 1 BTC od każdej z nich. Łącznie daje Ci to przychód w wysokości 32 bitcoiny, czyli około 80.000 złotych. Są to już naprawdę pokaźne kwoty. Dlatego zawsze pamiętaj, aby dokonać na czas aktywacji każdego kolejnego poziomu. W zasadzie w tym biznesie jest to najważniejsze. Dlatego najbardziej czujnie pilnuj właśnie chwili, w której należy dokonać aktywacji kolejnego poziomu (tzw. upgrade’u), bo przede wszystkim od tego zależne są Twoje kolejne i coraz wyższe dochody.

 

 

 

Gdy już otrzymujesz dotacje z poziomu 5, możesz aktywować swój poziom 6 poprzez przekazanie kwoty 2 BTC do osoby w poziomie 6 upline.

 

Przekazując wymienione 2 BTC do poziomu 6 nad Tobą aktywowałeś swój 6 poziom w Twojej matrycy. Teraz otrzymujesz po 2 BTC od 64 osób. Są to naprawdę potężne pieniądze, które z całą pewnością wiele w Twoim życiu zmienią. Łącznie jest to dochód w wysokości 128 bitcoinów. W chwili pisania tego tekstu 1 bitcoin kosztuje ok. 2600 złotych. Zatem 128 bitcoinów to zysk w wysokości około 330.000 złotych. Gdy dodamy do tego zarobek 30 BTC z 5 poziomu, łącznie daje nam to 158 bitcoinów, czyli ponad 400 tysięcy złotych.

 

 

 

Nie wiem czy teraz uświadamiasz sobie ten potencjał i możliwości, które mamy tutaj przed sobą. Być może patrzysz z niedowierzaniem. Gdy ja po raz pierwszy zobaczyłem prezentację tego biznesu, siedziałem z zapartym tchem i nie mogłem potem zasnąć. Twoja inwestycja to 18 dolarów i możemy działać razem. Idziemy po prawie pół miliona złotych. Są to naprawdę niezwykłe pieniądze. Jednak nawet jeśli byłoby to tylko 5 lub 10 tysięcy złotych, to czy ma to dla Ciebie sens?

Dołącz do naszej grupy i zarejestruj się z tego linku.
Po rejestracji skontaktuj się z nami przez email. Otrzymasz wsparcie, materiały promocyjne, własną stronę internetową do promocji oraz nigdzie niepublikowane wskazówki jak sprawnie i skutecznie działać. Jesteśmy w stałym kontakcie mailowym. Jeśli chcesz będziemy do dyspozycji telefonicznie.

 

Zarejestrowałem się w ZarFund i co dalej?

Pamiętaj, że ZarFund to bardzo prosty biznes, który można opisać w 3 krokach.
Krok 1. Zakładasz konto
Krok 2. Przekazujesz dotację w wysokości 0.03 BTC (około 30 dolarów – w zależności od kursu bitcoina).
Krok 3. Zapraszasz do biznesu 2 osoby.

To wszystko co masz do zrobienia. Zaproszenie 2 osób to kwestia jednego dnia. Otrzymasz gotową stronę do promocji z Twoim linkiem referencyjnym. Wystarczy, że wyślesz 1 email do znajomych i zadanie wykonane. Dostaniesz również od nas gotowy tekst emaila do wysłania. Zrobisz tylko kopiuj-wklej. Wszystko jest gotowe. Możesz po prostu podpiąć się do działającego systemu i wykorzystać jego moc. Działamy tak, aby dosłownie każdy mógł zrobić to samo. Dlatego nasza grupa rozwija się w tak ogromnym tempie. Są osoby, które już po tygodniu zarobiły swój pierwszy 1 BTC (ponad 2500 zł).

Nawet jeśli Ci się nie uda znaleźć 2 osób (co wydaje się niemożliwe), pomożemy. Pamiętaj, że inwestycja 0.03 BTC na start to równowartość kilku kebabów. Jedyne co masz do stracenia to cenny czas, bo im dłużej zwlekasz, tym dłużej będziesz potem czekać na zyski. Nadchodzi co wielkiego, więc nie przegap szansy i działaj natychmiast, a zobaczysz, że będą efekty.

 

Jak rozwija się matryca

To co obserwujemy w tym biznesie przewyższyło nasze oczekiwania. W marketingu sieciowym jest zwykle tak, że trzeba wytrwale pracować przez jakiś czas i aktywnie budować organizację. Trzeba dbać o zespół, szkolić ludzi. Tutaj nie trzeba nikogo szkolić, bo wszystko jest tak proste, że cały biznes można wytłumaczyć komuś w 30 minut. A skoro jest to tak proste i tanie to wiele osób od razu się rejestruje. Ludzie chętnie to pokazują dalej swoim znajomym itd., bo chcą zarabiać pieniądze. Dlatego po zbudowaniu pierwszego, drugiego poziomu zaczyna się lawinowy przyrost nowych osób w organizacji. A do tego dochodzą jeszcze dodatkowe osoby zaproszone przez liderów nad nami.

Pamiętaj, że to może być właśnie odpowiedź na Twoje największe życiowe potrzeby. Być może chcesz kupić mieszkanie lub nowy samochód. Może nienawidzisz szefa i pragniesz rzucić pracę na etacie? Pomyśl co będziesz robić, jak będzie wyglądać Twój dzień, jak będziesz się czuć, gdy wypełni się Twoja martyca w ZarFund do 6 poziomu?

 

 

Mamy gotowy skuteczny system działania

Możliwości są ogromne, ale my proponujemy naszą taktykę, dzięki której zapełniamy swoje matryce w trybie ekspresowym. Każda osoba, która dołącza do naszej grupy otrzymuje gotowe narzędzia do promocji i sprawdzone wskazówki jak je wykorzystać.

Zaraz po rejestracji i opłaceniu swojego konta skontaktuj się z nami klikając tutaj lub poprzez zakładkę „Kontakt”.

Otrzymasz własną stronę internetową z gotowymi materiałami wideo, które zaprezentują Twoim ludziom cały biznes (filmy z prezentacją systemu ZarFund oraz instrukcje krok po kroku jak zacząć działać). Więc nie musisz niczego nikomu tłumaczyć, nie musisz nic robić. Jedyne Twoje zadanie to wysłać link do tej strony jak największej ilości ludzi. Możesz ten link umieszczać również na forach lub Facebooku itp. Otrzymasz również filmy, które możesz wrzucić na swój kanał YouTube.

Otrzymasz gotowy tekst emaila do wysyłki, który skutecznie wzbudzi zainteresowanie biznesem inne osoby.

Ważne jest to, żeby działać szybko i wszystko zrobić od razu. Jeśli zarejestrowałeś się dziś, to jutro już powinieneś mieć przynajmniej 2 osoby pod sobą. Ten schemat należy powtarzać na każdym kolejnym poziomie. Jeśli każda osoba przyjmie tą strategię, to każdy wypełnia swoją matrycę do 6 poziomu w ciągu 1 tygodnia. I jest to jak najbardziej realne. Oczywiście część osób np. odczyta email dopiero po 3 dniach itp. Dlatego w praktyce system ten realizuje się zawsze z pewnymi opóźnieniami. Dążymy jednak do tego, by matryce były wypełnione w ciągu maksymalnie jednego miesiąca. Każda rozsądna osoba jest w stanie to zrobić, bo jedyne co należy zrobić to założyć konto, wpłacić 18 dolarów i wykonać proste czynności jak kopiuj-wklej i kilka kliknięć myszy, co nie zajmie nikomu więcej czasu niż 1 wieczór.

 

Dlaczego robimy dla Ciebie tak wiele?

Bo w tym biznesie najważniejsze jest partnerstwo i działanie zespołowe. Być może nie masz doświadczenia w biznesie online. Dlatego chcemy, abyś mimo to miał lub miała równe szanse już na starcie.

Dołączając do naszej grupy będziesz jednocześnie częścią naszej matrycy. Jeśli Ty nie wypełnisz swojej matrycy, to my nie wypełnimy swojej. Dlatego zależy nam na tym tak samo jak Tobie, aby Twoja matryca wypełniła się jak najszybciej.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pisz do nas śmiało.

Tutaj znajdziesz dokładną instrukcję
Jak poprawnie założyć konto na platformie crowdfundingowej BTC Intvestments w Grupie ZarFund Polska.

 

Tagi , co to jest bitcoin, jak kupić bitcoiny, jak wydowybać bitcoiny, jak założyć konto zarfund, jak zarabiać bitcoiny, jak zarobić 1000 zł, jak zarobić 500 zł, jak zdobyć bitcoiny, portfel bitcoin, , , , , , zarfund co to jest, , zarfund jak zarabiać, zarfund matryca, , , , , zarfund prezentacja, zarfund prezentacja pl, , , , , zarfund zarobki.Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *