ZarFund Opinie

Czy Zarfund naprawdę jest prawdziwą platformą crowdfoundingową, gdzie można zarabiać konkretne pieniądze? Czy jest to może zwykłe oszustwo, scam i kolejna próba wyłudzenia pieniędzy nierealnymi obietnicami?

Czy Zarfund to scam? Wszędzie gdzie pojawia się wizja zarobienia dobrych pieniędzy przez Internet w stosunkowo prosty sposób, zawsze pojawiają się również wątpliwości i podejrzenia o oszustwo. Opinie są oczywiście podzielone, więc mniej doświadczone osoby miewają kłopot w odróżnieniu poważnych projektów biznesowych od tych, które mają „krótkie nogi”.

Przeanalizujmy więc co to jest Zarfund, na czym polega działanie tej platformy, skąd biorą się pieniądze i czy to wszystko naprawdę może mieć sens. Poznaj fakty, wyraź własną opinię i zdecyduj czy jest to projekt, w którym również Ty możesz zacząć zarabiać pieniądze.

Ryzyko utraty pieniędzy i/lub zablokowania środków

Gdy przyjrzymy się bliżej jak działa ten system, okazuje się, że w Zarfund nie występuje jakiekolwiek ryzyko utraty pieniędzy. Dzieje się tak dlatego, że żadne pieniądze nie są wpłacane na konto właścicieli platformy. Wszystkie pieniądze przepływają bezpośrednio pomiędzy użytkownikami, czyli między prywatnymi osobami, które uczestniczą w projekcie – jak ja i Ty. Ty przekazujesz dotację Kowalskiemu, a Jan Nowak przekazuje Tobie i tak dalej.

Dlatego nikt tutaj nie ma dostępu do naszych zarobionych pieniędzy, więc nie ma możliwości wyłudzenia i przywłaszczenia przekazywanych dotacji. I tym samym nie ma miejsca na żadne oszustwo. Co więcej portal nie pobiera nawet prowizji od przekazywanych kwot.

Bardzo mała inwestycja

W projekcie może skorzystać dosłownie każdy, ponieważ jest on po prostu bardzo tani. Założenie konta jest darmowe. Natomiast aby aktywować konto musimy przekazać dotację innemu użytkownikowi w wysokości około 18 dolarów.

Później w celu przechodzenia kolejnych awansów (aby otrzymywać coraz wyższe dotacje) przekazujemy kolejne dotacje, ale robimy to już wyłącznie z dotacji, które już otrzymaliśmy. Zatem jedyny nasz koszt to równowartość ok. 18$ i możemy uczestniczyć w projekcie.

Czy jest to dużo czy mało? Oceń sam. W naszej opinii są to bardzo małe wymagania, biorąc pod uwagę, że w stosunkowo krótkim czasie mamy możliwość otrzymania dotacji w wysokości kilku, czy kilkunastu tysięcy złotych, a w dłuższej perspektywie znacznie więcej. Są to pieniądze, które możemy wykorzystać na dowolny cel.

Skąd biorą się te pieniądze?

Zarfund to nie jest revshare, gdzie kupuje się (często fikcyjne) Ad Packi, które generują określone zarobki w danym czasie, a zyski finansowane są z zakupów następnych Ad Packów. Programy typu revshare są bardzo popularne, bo wiele osób ulega pokusie szybkiego zarobienia łatwych pieniędzy. Wiele osób rzeczywiście zarabia w revshare, ale również wiele osób traci, ponieważ programy te zawsze prędzej czy później upadają (zazwyczaj wskutek blokady środków w procesorach płatniczych, takich jak PayPal, Payza, STP itd.). Natomiast chcąc naprawdę zarobić w revshare trzeba najpierw zainwestować większe kwoty, a często również trzeba zdobyć wielu poleconych.

Zarfund jest społecznością crowdfoundingową. Nie ma tutaj żadnych ad packów, dziennych naliczeń itp. W ZarFund pieniądze pochodzą z dotacji, które przekazywane są wzajemnie między użytkownikami. Natomiast przemyślany system przekazywania dotacji zapewnia sprawiedliwy przepływ środków, tak aby dosłownie każdy mógł zarobić pieniądze. System działania Zarfund i cały porządek wzajemnego przekazywania dotacji omawiamy bardzo dokładnie w osobnym artykule.

Czy musimy polecać, zapraszać innych i budować grupę poleconych?

Struktura Zarfund podobna jest do niektórych projektów sieciowych. Między innymi dlatego platforma rozwija się z tak ogromną dynamiką.

Nie jest to jednak typowy MLM, lecz matryca. Dlatego z powodzeniem mogą tutaj skorzystać również te osoby, które nie lubią lub nie potrafią zapraszać i polecać. Dzieje się tak z dwóch powodów. Mianowicie w Zarfund zaleca się, aby każdy zaprosił do projektu 2 osoby. Jest to cały plan działania – rejestrujesz konto, przekazujesz darowiznę w wysokości 18$, zapraszasz 2 osoby. I to jest w zasadzie wszystko, co musisz zrobić ze swojej strony. Resztę robią inni. W ten sposób niewielkim nakładem pracy budujemy rozsądny dochód w całkiem krótkiej skali czasowej.

Jednak w Zarfund mogą zarabiać nawet te osoby, które nikogo nie zaproszą do projektu!. Dzieje się tak dlatego, że rejestrując i opłacając swoje konto zajmujemy swoje miejsce w matrycy, która rozwija się o wciąż kolejne poziomy. Dlatego prędzej czy później część nowych użytkowników zajmie swoje miejsce w matrycy w naszym pierwszym poziomie. Wprawdzie może to być dobre rozwiązanie dla leniwych, jednak w takim przypadku zwykle przyjdzie nam czekać na pierwsze dochody nieco dłużej.

Dowód społeczny

Społeczność Zarfund rośnie w niezwykłym tempie. Tysiące ludzi, widząc zasady działania tego nowatorskiego projektu, natychmiast zakładają swoje konta. Zaledwie po upływie pierwszego miesiąca od startu w Zarfund było już ponad 40 tysięcy zarejestrowanych użytkowników. Dziś mamy już ponad 95 tysięcy, a liczba ta rośnie bardzo szybko.

Jednocześnie nie słychać, aby ktokolwiek narzekał. Projekt rośnie w siłę, a ludzie zarabiają pieniądze. Wydaje się więc, że fakty przemawiają jednoznacznie.

Teraz Ty wyraź swoją opinię o Zarfund w komentarzu pod artykułem, do czego Cię zachęcamy. A jeśli masz jakiekolwiek pytania – pisz do nas śmiało.

Tagi , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *