Jak Szybko Zarobić 50zł w Internecie – Darmowe Pieniądze Aplikacja Twisto

Video instrukcja zarabiania z aplikacją Twisto. 50zł za darmo na start + opcjonalnie wielokrotność 50zł w programie partnerskim + iPhony do wygraniaLink do promocji i rejestracji: http://bit.ly/twisto-bonus

.SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE

aplikacja twisto

.

.

.

.

.

Witam serdecznie
ZarFund Polska
Dzisiaj do zarobienia mamy szybkie, łatwe i darmowe 50 złotych. Kilka minut pracy, bez inwestycji. Szybka akcja w promocji Twisto.
Jeżeli jesteś dzisiaj z nami po raz pierwszy to subskrybuj kanał ZarFund Polska. Subskrybuj i naciśnij z dzwoneczek. Dzięki temu będziesz na bieżąco. Noi oczywiście zapisz się do naszego newslettera, żeby otrzymywać informacje, których nie ma na YouTube. A teraz wracamy do tematu.

Darmowe pieniądze

Aplikacja Twisto rozdaje pieniądze za darmową rejestrację. I w ten sposób możemy dzisiaj bardzo szybko i łatwo zarobić 50 złotych. Do tego otrzymujemy również 50 złotych za każdą poleconą osobę. A do tego wszystkiego mamy jeszcze konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Jedyne co trzeba zrobić… to założyć sobie darmowe konto i wysłać przelewem 1 złotówkę, żeby się zweryfikować.
I zaraz wszystko dokładnie wyjaśnię…, ale najpierw kilka słów o tym co to jest twisto, ponieważ sama aplikacja zapowiada się rewelacyjnie i myślę, że po prostu warto ją mieć.
Twisto… można powiedzieć jest poniekąd konkurencją dla znanego wszystkim Revoluta. Ale z tego co widać, najprawdopodobniej będzie od niego znacznie lepszy.
Korzystając z usług Twisto możemy robić zakupy z odroczonym terminem płatności. Możemy sobie coś kupić… i zapłacić nawet półtora miesiąca później. I taka usługa jest tutaj całkowicie darmowa.
Co więcej, niedługo będzie aplikacja mobilna. Będzie można również zamówić sobie kartę… będzie to wielowalutowa karta kredytowo-debetowa. I wtedy będziemy mogli korzystać z Twisto i robić zakupy wszędzie, gdzie akceptowana jest karta MasterCard.
Czyli będziemy korzystać z tego tak jak chcemy, czyli albo tak jak z karty prepaid albo tak jak z karty kredytowej. Beż żadnych kosztów i bez żadnych odsetek.
Kartą Twisto będziemy mogli również płacić za granicą. I mamy zagwarantowany najlepszy międzybankowy kurs wymiany walut. I bez prowizji, takich jakie naliczają banki.
Będzie także Apple Pay, będzie Google Pay. Będą też dodatkowe funkcje, jak na przykład podział rachunku (np. w restauracji) albo funkcja płacenia rachunku za pomocą zdjęcia w telefonie.
Konto Twisto jest również oczywiście całkowicie darmowe.
Tak więc, jak widać… fantastyczna sprawa… i warto korzystać.
Możemy mieć darmowe konto, możemy mieć darmowy kredyt, możemy robić zakupy z odroczonym terminem płatności…
I do tego wszystkiego… możemy jeszcze na tym zarabiać. I właśnie o tym teraz porozmawiamy.

Rejestracja przez Internet i zarabiamy 50zł w aplikacji Twisto

Za rejestrację konta Twisto otrzymujemy za darmo 50 złotych jako prezent powitalny. Za każdą poleconą osobę również zarabiamy 50 złotych. Dlatego realnie możemy tutaj zarobić konkretne pieniądze.
Dodatkowo dla osób, które polecają przewidziane są konkursy z nagrodami.

A więc przechodzimy do szybkiej instrukcji i pokażę teraz jak to wszystko wygląda od środka.
Na początek oczywiście klikamy w link polecający (bez linku promocja nie działa). Link znajdziesz w opisie tego video… Klikamy w link…
I zaczynamy.
Podajemy swój email…
Ustalamy hasło… Kontynuuj…
Tutaj zaznaczamy wszystkie zgody. To jest bardzo ważne. Musimy tutaj zaznaczyć wszystkie zgody…
Klikamy… I idziemy dalej… Kontynuuj…
Wypełniamy imię… nazwisko… Wybieramy kraj… Podajemy swój adres…
Podajemy PESEL… Numer telefonu… musi być poprawny, bo potem przyjdzie na ten numer weryfikacyjny SMS…
Kontynuuj…
Wybieramy swoje wykształcenie… Stan cywilny… Dzieci… Źródło dochodu… Miesięczny dochód…
Koszty stałe… Kredyty… Tutaj wpisujemy jaki chcemy mieć limit kredytowy… Kontynuuj…
I teraz weryfikacja… Musimy przygotować sobie zdjęcie dowodu osobistego i zdjęcie selfie trzymając ten dowód osobisty w dłoni.
Kontynuuj…
I teraz ładujemy zdjęcia. Najpierw zdjęcie przedniej strony dowodu osobistego… Załadowane.
Kontynuuj… Teraz zdjęcie tylnej strony dowodu… Wysyłamy… Załadowane… Kontynuuj…
I teraz jeszcze selfie… I gotowe.
Kontynuuj…
Teraz mamy tutaj podsumowanie… Sprawdzamy czy wszystkie dane są poprawne. Przewijamy stronę na sam dół… I klikamy „Kontynuuj”…
Tutaj mamy wszystkie informacje… I idziemy dalej…
Teraz otrzymujemy wiadomość SMS na podany numer telefonu… I tutaj podajemy otrzymany kod…
I możemy przejść już do swojego konta.
I tutaj mamy już informację, że nasze zgłoszenie zostało przyjęte do weryfikacji. Weryfikacja może potrwać kilka dni. Ja osobiście czekałem około 24 godziny. Ale wiadomo, że nie ma tutaj reguły.
I teraz… ostatania rzecz, jaką musimy zrobić, żeby zweryfikować swoje konto… Musimy zrobić przelew 1 złoty na podany tutaj numer konta. Dlatego od razu kopiuję numer rachunku… przechodzę do swojego banku… I robimy przelew na kwotę 1 złoty.

Następnego dnia otrzymałem od Twisto taką oto wiadomość email… „Właśnie doładowaliśmy Twoje konto”…, czyli… 50 złotych zarobione.
I drugi email… „Witamy w rodzinie Twisto… Twoje konto zostało pomyślnie zweryfikowane…”.
Teraz zobaczymy jeszcze do mojego banku, gdzie robiłem przelew weryfikacyjny… Jak widać, moja złotówka wróciła z powrotem na moje konto. Czyli nie pobierają żadnych opłat za weryfikację. I zwrócili mi tą złotówkę.
A więc teraz zobaczmy to co najważniejsze… Logujemy się do swojego konta Twisto…
Tutaj mamy nasz limit kredytowy do wykorzystania… Ja napisałem 500 złotych i dostałem limit 500 złotych. I z tego kredytu możemy korzystać za darmo, bez żadnych odsetek.
A tutaj widzimy 50 punktów. I to jest właśnie nasz prezent powitalny. Darmowe 50 złotych… Czyli mamy konto od samego początku z dodatnim saldem. Możemy sobie rozwinąć tutaj menu… Wybieramy opcję „Punkty”… I tutaj mamy informację… „Masz punkty o wartości 50 złotych”.
I możesz sobie coś kupić za te 50 złotych… wtedy Twoje punkty zostaną odjęte z Twojego salda.
I masz swoje zakupy całkowicie za darmo. Możesz również zrobić sobie zakupy za kwotę większą niż 50 złotych. Wtedy dopłacisz jedynie różnicę. Tak czy inaczej otrzymujemy nasze 50 złotych za darmo. Dlatego warto korzystać… Warto korzystać póki promocja jest aktualna.
Ja teraz nie planuję robić żadnych zakupów…, ponieważ wolę poczekać na moją kartę… I kiedy dostanę kartę, to będę normalnie jej używać robiąc zakupy w zwykłych sklepach. W Polsce i za granicą.
Ponieważ możemy tutaj zdobyć znacznie lepsze nagrody niż pierwsze powitalne 50 złotych… I możemy zarobić znacznie więcej…
Przechodzimy tutaj do zakładki „Benefity”…
Możemy polecać tą promocję i otrzymujemy 50 złotych za każdą poleconą osobę. I oczywiście każdy nasz polecony również otrzyma 50 złotych za darmową rejestrację. Czyli po 50 złotych dla obu stron.
Poza tym mamy jeszcze konkursy… Im więcej osób zaprosimy, tym większą szansę mamy na jedną z nagród… Możemy wygrać na przykład iPhona XS, Apple Watcha… albo darmowe wypożyczenie samochodu Tesla nawet na 3 miesiące…

Twisto Opinie

Podsumowując… Fantastyczna oferta… Świetne, darmowe usługi Twisto… świetna wielowalutowa karta, darmowe limity kredytowe… A do tego darmowe pieniądze od zarobienia… 50 złotych na start… i dużo dużo więcej do zarobienia w programie poleceń.
Dlatego zapraszam do działania. Korzystajmy póki można. Wszystkie dokładne informacje znajdziesz na stronie Twisto…
Link do rejestracji znajdziesz w opisie.
Jeżeli pomogłem to ŁAPA W GÓRĘ.
Subskrybuj kanał ZarFund Polska na YouTube.
Dzięki za uwagę
I do usłyszenia w kolejnym nagraniu.

Tagi , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *